Tvořím články o sanační problematice a Art betonu. Chcete vědět jak postupovat při odvlhčování zdiva? Nebo jak probíhá sanační práce po požáru? Koukněte na články!

Předváděcí den

V září jsme měli možnost zúčastnit se skvělého předváděcího dne od firmy BERGER PROFI NÁŘADÍ s.r.o. Je pro nás důležité držet krok s nejnovějšími trendy na trhu, a každoroční návštěva nás vždy obohatí a posune o kousek dál.

ČÍST ČLÁNEK

Festival ve Smiřicích

Rádi spojujeme příjemné s užitečným a proto jsme na festivalu ve Smiřicích měli stánek, kde jsme pořádali přednášky pro širokou veřejnost na téma: správné odvlhčení památkové stavby 👌

ČÍST ČLÁNEK

Poruchy vápenných a hydrofobních omítek​

Jaké omítkové materiály mají být použity při opravách historických objektů? Tuto otázku si často pokládají všichni zapojení do procesu obnovy a péče o památky. Jelikož je každá historická stavba originál, je těžké nalézt jednu obecně platnou odpověď. Lze se ale inspirovat zkušenostmi našich předků.

ČÍST ČLÁNEK

Rekonstrukce fasády Národního muzea

Při údržbě historických budov se projevuje obvykle snaha přiblížit se co nejvíce historicky cenným maltám jak u omítkovin, tak rovněž u směsí na spárování či restaurování. V tomto článku představujeme omítkovinu společnosti MC – Bauchemie použitou na fasádách Národního muzea.

ČÍST ČLÁNEK

© 2020, Lukáš Pečenka. Všechna práva vyhrazena.