Art beton – umělé skály a imitace kamene

Umělý kámen

Umělý kámen tzv. imitace přírodních skal, je vysoce odborná činnost, pracující s obrazotvorností umělce. Jde o speciální technologii, při níž lidská ruka dokáže vytvořit naprosto cokoliv, pro bližší informace doporučuji osobní jednání.

Jediný dodavatel materiálů pro tuto technologii je výhradně firma MC Bauchemie s.r.o., která má již přes 50 let zkušeností. Tento speciální stříkaný materiál OXAL splňuje normy EU a je ekologicky a zdravotně nezávadný. Má maximální trvanlivost a splňuje požadavky na odolnost vůči vnitřním i venkovním vlivům. Stejně tak je tomu i u barev a pigmentů, které se na povrch následně nanášejí. 

Imitace Betonu a luxusní povrchy

Jedinečný moderní povrch, dokonale imitující betonovou strukturu. Vyniká chladnou nadčasovou krásou, moderním designem a bezkonkurenční odolností, tvrdostí a maximální životností.

Betonoptik se stal hvězdou mezi stěrkami díky svým jedinečným vlastnostem. Tento povrch se provádí ve variantě 4 základních odstínů, které se dají mezi sebou kombinovat. Betonoptik je polymerová stěrka, která je zapečetěna polyuretanovým lakem PU a je tak odolná vůči vodě. Na trhu není znám jiný materiál nebo technologie, která by měla obdobné vlastnosti a zároveň splňovala ty nejvyšší požadavky na kvalitu a design.

KONTAKTUJTE MNE

© 2021, Lukáš Pečenka. Všechna práva vyhrazena.