Nová omítkovina?

Společnost MC – Bauchemie vyvinula novou omítkovinu.

Každý jistě zná problémové části historických staveb, jako jsou sokly, sklepní prostory a místa s trvalou dotací vlhkosti. Lze tyto partie památkových objektů účinně chránit? Společnost MC – Bauchemie dodává omítkoviny pro trvale vlhké prostředí.

Společnost vyvinula novou variantu systému Exzellent, která neobsahuje cement a obohatila tím i tak specifickou edici omítek, které se liší od jiných běžných sanačních systémů svojí specifickou geometrií pórů a zvýšenou funkčností odvodu vlhkosti. Tím bylo dosaženo naprosto difúzního a dlouhodobého omítkového systému. Vlhkost a uvolněné soli jsou systémem Exzellent efektivně a trvale odváděny ze zdiva.

Nový výrobek společnosti MC – Bauchemie, omítkovina Exzellent Historic, vykazuje stejné charakteristické vlastnosti, na jaké jste u dalších omítek Exzellent zvyklí. Navíc je tato omítkovina vyvinuta na základě doporučení a požadavků odborníků památkové péče, čímž je naprosto vhodná pro sanace historických budov a památek. Nejčastěji jsou požadovány právě stavební materiály, které vykazují minimální nebo dokonce nulové množství cementu. A to splňuje právě omítkovina Exzellent Historic.

Důležité vlastnosti omítkoviny Exzellent Historic:

  • Absolutně bez obsahu cementu – podíl cementu 0,0 %
  • NHL 3,5
Nová omítkovina Exzellent Historic od společnosti MC - Bauchemie byla použita v rámci rekonstrukce hradu Český Šternberk.
  • Žádné smršťovací procesy
  • Zabraňuje vzniku plísní
  • Lze nanášet i silnější vrstvy díky nízké specifické hmotnosti a stálosti

Zástupci společnosti MC – Bauchemie věří, že vás nový výrobek zaujal, a těší se, že se sami přesvědčíte o jeho vlastnostech v praxi za pomoci odborných poradců společnosti.

KONTAKTUJTE MNE

© 2020, Lukáš Pečenka. Všechna práva vyhrazena.